Penktadienį aplankėme Gyvūnų globos organizacija “LESĖ” ir nuvežėme visą jūsų surinktą paramą. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo – mokyklos bendruomenei, renginių dalyviams ir svečiams....
Šiandien vykusiame mergaičių mini rankinio ture netrūko kovos, emocijų ir gražių akimirkų aikštelėje. Džiaugiamės jaunųjų rankininkių pastangomis ir noru tobulėti – šaunuolės! Didelis ačiū...